Panorama  

plu 2014

   

Biblioteka Gminna  

   

Bajkowa Kraina  

   

Ostrzeżenia  

   

Stowarzyszenie Emerytów "OPTYMIŚCI"  

   

PZW Liścień Sławoborze  

logos

   

Lokalny Punkt Informacyjny  

LPI 2012

   

Informacja pogodowa

W związku z weekendową sytuacją pogodową, apelujemy do Mieszkańców Powiatu Świdwińskiego o zwracanie uwagi na ostrzeżenia meteorologiczne wydawane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Śledzić je można na bieżąco na stronie Pogodynka.pl. Ostrzeżenia meteorologiczne zamieszczane są również na stronie Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego oraz na stronach internetowych urzędów gmin.

Przypominamy o możliwości korzystania z bezpłatnej aplikacji Regionalny System Ostrzegania (RSO). Jeżeli chcesz mieć na swoim telefonie aktualne informacje o różnego rodzaju zagrożeniach, ściągnij aplikację RSO. Jest to prosty w obsłudze i intuicyjny program, którego celem jest informowanie społeczeństwa o zagrożeniach m.in. meteorologicznych, hydrologicznych czy zdarzeniach drogowych w regionie. Aplikację RSO można pobrać bezpłatnie ze strony/sklepu, które są dedykowane odpowiedniemu systemowi operacyjnemu: Android, iOS , Windows. Za pomocą aplikacji dostarczane są informacje i poradniki przydatne w czasie zagrożeń jak i w czasie podróży.

Aktualne przerwy w dostawie energii elektrycznej śledzić można na stronie Energa-Operator. Aktualny radar opadów deszczu śledzić można na stronie RadarEU, a mapę wyładowań atmosferycznych w czasie rzeczywistym na stronie Lightningmaps.

Od 2018 roku w przypadku wydania ostrzeżeń meteorologicznych 2. i 3. stopnia, operatorzy telefonii komórkowej rozsyłają SMS-y z ostrzeżeniem do wszystkich aktywnych użytkowników (Alert RCB).

Zwracajmy uwagę na bezpieczeństwo swoje oraz ludzi z najbliższego otoczenia. Ignorowanie ostrzeżeń i niestosowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa grozi utratą zdrowia, życia oraz mienia. W wyniku zmieniającego się klimatu, częstotliwość występowania ekstremalnych warunków pogodowych zwiększa się. Dbałość o bezpieczeństwo własne i innych powinno stać się codziennym nawykiem.

   

Polityka plików Cookies - ciasteczka  

   

Nowy system segregacji odpadów  

   

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku  

   

Linki  

 bip 1

durp

mprp

ceidog

mwikk

ek

pags

gopss

sgb

pkrz

osp

logo irr

logo morsy

   

Usługi Pielęgniarskie Elżbieta Żebrowska  

   

Gościmy  

4977492
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Zeszły Tydzień
Ten Miesiąc
Zeszły Miesiąc
Razem
1598
12299
20252
4922831
129439
153522
4977492

Twoje IP: 35.153.144.60
Data i Godzina: 2020-01-29 12:02:41
   

kamieniarstwozachodniopomorskizybertmd

lwzmigdppn

© Strona Urzędu Gminy Sławoborze 2012r.