Rozkład jazdy autobusów dnia 21.06.2014

                     Rozkład jazdy autobusu ?GIMBUS?

                             z poszczególnych miejscowości

     I Festyn Parafialny w Sławoborzu

            21 czerwca 2014r. sobota

 

Krzecko 
- 11.15  
Sidłowo  
- 11.25 - na stadion
----------------- ----------------- -----------------
Lepino   
- 11.30  
Rokosowo 
- 11.35  
Słowenkowo 
- 11.45  
Ślepce 
- 12.00  
Krzesimowo  
- 12.05 
- na stadion
----------------- ----------------- -----------------
Trzciana
- 12.15  
 Mysłowice - 12.20  
Powalice - 12.25  
Słowieńsko - 12.35  
Jastrzębniki - 12.40
 
Ciechnowo - 12.45 - na stadion

 

                                         Odwozy ok. godz. 20.00