Panorama  

plu 2014

   

Biblioteka Gminna  

   

Bajkowa Kraina  

   

Ostrzeżenia  

   

Stowarzyszenie Emerytów "OPTYMIŚCI"  

   

PZW Liścień Sławoborze  

logos

   

Lokalny Punkt Informacyjny  

LPI 2012

   

Zebranie Wiejskie w Sołectwie Sławoborze - 21 września 2018 roku

ZWwSS-20180921

Samorząd przyjazny przedsiębiorcom

Info www - Powiat Świdwin

IMG 2083

Spotkanie odwołane!

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż zaplanowany na 12.09.2018 r. w godzinach 11:30 – 14:30 Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie został odwołany.

O terminie kolejnego dyżuru poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem informacji na temat możliwości pozyskania funduszu europejskich prosimy o kontakt z  Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Szczecinku pod numerem telefonu: 94 372 92 50, 94 372 92 47 lub kontakt email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy!

III Powiatowy Jarmark

jarmark-plakat-a3

Kursy autobusów 15.09.2018-1

Dyżury Urzędnika Wyborczego

Dyżury.Urzędnika Wyborczego-1

Mobilny punkt informacyjny

punkt.info.fundusz.eur-1

Zakup nowego pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych

  W lipcu dokonano zakupu fabrycznie nowego pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych marki Ford Transit Custom Kombi. Pojazd przystosowany jest do przewozu ośmiu osób niepełnosprawnych w tym jednej osoby na wózku inwalidzkim, który zostanie stabilnie zamocowany do podłogi. Nowo zakupiony pojazd spełnia wszelkie wymogi stawiane dla pojazdów tego typu. Pojazd został zakupiony dzięki dofinansowaniu
z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w wysokości 80.000,00 złotych. Całkowita wartość projektu to 130.995,00 złotych.

nowy.pojazd

 

Konkurs dla dzieci

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławoborzu zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8 - 14 lat z terenu gminy Sławoborze do udziału w konkursie literackim i plastycznym w ramach projektu ,,Czuję – każdą krzywdę, Żyję – bez przemocy, Reaguję – na zło – STAWIAM NA GODNE ŻYCIE”.
Wystarczy przygotować pracę literacką lub plastyczną, która kojarzy się z hasłem konkursu, a następnie dostarczyć do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sławoborzu w terminie do dnia 25.09.2018r. Regulamin oraz niezbędne dokumenty dostępne są na stronie internetowej www.gops.slawoborze.pl lub w siedzibie Ośrodka, pokój nr 5.
  Konkursy są realizowane w ramach projektu ,,Czuję – każdą krzywdę, Żyję – bez przemocy, Reaguję – na zło – STAWIAM NA GODNE ŻYCIE”, który jest współfinansowany z Programu Osłonowego ,,Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Wiaty rekreacyjne w sołectwach


  W sierpniu zakończyły się prace dotyczące budowy wiat rekreacyjnych w Sidłowie, Jastrzębnikach oraz Krzecku. Powstałe ze środków Funduszu Sołeckiego drewniane wiaty wraz ze stołami i ławkami będą służyć mieszkańcom sołectw podczas spotkań społeczności lokalnej oraz pozytywnie wpłyną na estetykę miejscowości.

wiaty.solectwa

Klub rodzica - STAWIAM NA GODNE ŻYCIE

  Sprawozdanie z warsztatów "Klubu Rodzica" w miesiącu lipcu 2018r. w ramach Programu Osłonowego – Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Edycja 2018 r.
"Czuję - każdą krzywdę, Żyję - bez przemocy, Reaguję - na zło, STAWIAM NA GODNE ŻYCIE."

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławoborzu w ramach Programu Osłonowego "Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Edycja 2018". od lipca 2018r. realizuje projekt pt. "Czuję- każdą krzywdę, Żyję-bez przemocy, Reaguję- na zło, STAWIAM NA GODNE ŻYCIE."
26 lipca w ramach działania IV Spotkania lokalne klubu rodzica zostały zorganizowane warsztaty w Rokosowie. Gośćmi specjalnymi spotkania były specjalistki od zdrowia i wizerunku, ekspertki i trenerki m.in. programu WELLNESS Life plus Panie Elżbieta Kacperek oraz Pani Paulina Siubdzia-Królak, który ma za zadanie propagowanie zdrowego stylu życia, włączając to odżywianie. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem m.in. dzięki prezentacji oraz konsumpcji tak egzotycznych przysmaków jak koktajl z awokado i siemienia lnianego czy pietruszki i cytryny. Na stołach królowały warzywa oraz oczywiście soki i niegazowana woda. Pocięte w fantazyjne plasterki warzywa: ogórek, kabaczek, cukinia, bakłażan, pomidor, marchew zrobiły prawdziwą furorę warzywa sięgały zarówno osoby dorosłe jak również ku uciesze rodziców dzieci. Na spotkaniu istniała również możliwość zbadania składu swojego ciała specjalną wagą, która jest również analizatorem składu ciała, z czego skwapliwie skorzystały wszystkie uczestniczki oraz niektórzy uczestnicy uzyskując wiedzę, o zawartości swoich parametrów ciała jak: zawartość tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej i wody w organizmie. Szczęśliwi i zadowoleni z głową pełną nowych smaków i pomysłów na zdrowe potrawy rozeszliśmy się do domów.
Spotkanie to miało na celu uzmysłowić uczestnikom szczególnie młodym rodzicom wychowującym niepełnoletnie dzieci, jak ważna w życiu każdego człowieka jest profilaktyka zdrowotna, której działanie pomaga w zachowaniu dobrego stanu zdrowia, bez alkoholu i innych używek, które sprzyjają destrukcyjnym zachowaniom – jak w reakcji łańcuchowej.
Największy, bo 53% wpływ na zdrowie człowieka ma styl życia, na który składają się między innymi takie elementy: aktywność fizyczna, sposób odżywiania się, umiejętność radzenia sobie ze stresem, stosowanie używek (nikotyna, alkohol, środki psychoaktywne). Stan pełnego, dobrego samopoczucia fizycznego, psychicznego i społecznego (definicja zdrowia według WHO), można zachować i polepszyć poprzez wybór prawidłowego stylu życia, które jest środkiem dla satysfakcjonującego życia – GODNEGO ŻYCIA.

Następne spotkanie już wkrótce w Mysłowicach oraz w Powalicach. Zapraszamy wszystkie mamy i tatusiów z dziećmi na kolejną część fantastycznych zajęć.

4.1

 

Podkategorie

   

Polityka plików Cookies - ciasteczka  

   

Nowy system segregacji odpadów  

   

Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku  

   

Linki  

 bip 1

durp

mprp

ceidog

mwikk

ek

pags

gopss

sgb

pkrz

osp

logo irr

logo morsy

   

Usługi Pielęgniarskie Elżbieta Żebrowska  

   

Gościmy  

3183926
Dzisiaj
Wczoraj
Ten Tydzień
Zeszły Tydzień
Ten Miesiąc
Zeszły Miesiąc
Razem
334
5111
22525
3139942
69748
106663
3183926

Twoje IP: 54.161.71.87
Data i Godzina: 2018-09-22 01:54:25
   

kamieniarstwozachodniopomorskizybertmd

lwzmigdppn

© Strona Urzędu Gminy Sławoborze 2012r.